Kanály Prima SHOW a Prima STAR od 7. prosince na platformě Skylink

Od úterý 7. prosince zařadí satelitní služba Skylink do své nabídky dva nejnovější kanály skupiny Prima – Prima SHOW a Prima STAR. Oba kanály budou k dispozici pro zákazníky Skylinku v balíčku Digital. Další stovky tisíc diváků si tak mohou naladit například populární reality show LIKE HOUSE 2, Výměnu manželek USA na Prima SHOW nebo spoustu nestárnoucích pořadů klasické prima zábavy, jako jsou Nikdo není dokonalý či Carusošou na Prima STAR.

Kanál Prima SHOW najdou zákazníci na předvolbě číslo 26, Prima STAR na předvolbě 30.

„Těší nás, že jsme se dohodli se sítí Skylink na distribuci našich dvou kanálů Prima SHOW a Prima STAR. Skylink patří mezi nejdůležitější distribuční platformy v ČR a mám radost, že se vysílání obou kanálů dostane do statisíců dalších domácností. Věřím, že si diváci jejich program oblíbí,“ říká generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

„Programy Prima SHOW a Prima STAR určitě mají potenciál zaujmout nemalou část diváků. Jsem proto rád, že jsou nyní přístupné také všem satelitním zákazníkům Skylinku v České republice,“ uvádí Ladislav Řeháček, country manager společnosti M7 Group pro Českou republiku a Slovensko.

Technické specifikace zařazení Prima SHOW a Prima STAR v síti Skylink:

Pozice ve FastScan: Prima SHOW – 26, Prima STAR – 30

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 934 MHz

Polarizace: Vertikální

FEC: ¾

Symbolová rychlost: 27 500 kSps

Norma: DVB-S2/8PSK

 

Prima SHOW

Kanál Prima SHOW, zaměřený na žánr reality show, aktuálně vysílá dvě české reality show – LIKE HOUSE 2 a Královny butiků. Každý den také přináší výběr toho nejlepšího ze zahraničních reality show, například americkou Výměnu manželek, australskou show Krásky a šprti nebo pořad o beauty proměnách O 100 % hezčí. Od půlky prosince zařadí Prima SHOW do programu dvě premiérové svatební show – Svatba na první pohled USA (od 17. prosince) a Tyhle šaty beru (od 20. prosince).

 

Prima STAR

Kanál Prima STAR přináší to nejlepší z rodinného stříbra skupiny Prima. Diváci najdou v programové nabídce seriály plné českých hvězd jako Rodinná pouta nebo Modrý kód i oblíbené zábavní pořady Carusošou či Nikdo není dokonalý. Nedílnou součástí programu jsou také pořady o vaření, například Prostřeno! a mnoho dalších.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.