Honza Dědek v přestrojení Rumburaka, Viga a další. Proč? V létě svoji talkshow natočí s hvězdami našich nejhezčích pohádek.

Kostýmy z nejoblíbenějších českých pohádek oblékl Honza Dědek, aby v nich natočil znělku k letním dílům jeho talkshow Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka. Na devíti českých hradech a zámcích vyzpovídá hvězdy našich nejhezčích pohádek. Záznam talkshow budou moci diváci sledovat průběhu letních prázdnin, v premiéře od 28. června každé úterý ve 20.15 na Primě!

 

Namísto obvyklých repríz premiéry! Honza Dědek v průběhu léta navštíví české hrady a zámky napříč republikou, aby diváci televize Prima ani v létě nepřišli o oblíbenou talkshow. 7 pádů Honzy Dědka navíc dostane pohádkový přívlastek. S Pohádkovými 7 pády Honza Dědek navštíví zámek Kozel, Hluboká, zámky v Opočně, Litomyšli, Nelahozevsi, Sychrově, Blatné, Loučeni a hrad Špilberk.

 

Na jejich nádvořích a zahradách vyzpovídá například Ivanu Andrlovou, Jana Čenského, Danu Morávkovou, Michaelu Kuklovou, Václava Vydru, Taťjanu Medveckou, Josefa Dvořáka, Jiřího Mádla, Annu Kameníkovou, Zdeňka Piškulu, Veroniku Khek Kubařovou, Mariku Šoposkou, Jiřího Krampola, ale i nejstaršího žijícího prince Josefa Zímu a režiséra nejpopulárnějších českých pohádek Zdeňka Trošku.

 

Návštěvníci jednoho ze zámků, které se svými hosty navštíví, už Honzu Dědka mohli před pár dny spatřit. Tedy pokud ho poznali. Byl totiž v přestrojení. „Na zámku Loučeň jsme natočili znělku pro speciálních devět dílů Pohádkových 7 pádů. Znělka bude plná pohádek, kouzel a převleků. Převlékám se a měním v pohádkové bytosti a známé pohádkové postavy. Kostýmy jsem si zapůjčil z barrandovského fundusu, kde jsou šaty snad ze všech českých pohádek, na které si jen vzpomenete. Překvapilo mě, jak těžký je Rumburakův plášť, má snad osm kilo,“ říká Honza Dědek.

 

Na natáčení znělky Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka se přijela podívat i jeho přítelkyně Tereza Cibulková. Té se nejvíce líbil v přestrojení za černokněžníka Viga, kterého v pohádce o Arabele ztvárnil Jiří Sovák. „Budeš nosit toho Viga i doma?“ ptala se Tereza. „Jestli myslíš, že to zlepší sexuální život, tak klidně…,“ zareagoval pohotově a pobaveně Honza Dědek a zauvažoval, zda její návštěva na Loučeni nemá ještě jeden důvod… „Na zámku Loučeň probíhají svatby, jsme ale i na Hluboké, kde se točila Arabela, ta se taky nabízí, Špilberk v Brně, to se asi nenabízí, ale jsou tam jiná krásná místa. Mám na to devět večerů, kdy o tom mohu přemýšlet,“ zauvažoval Honza Dědek.

 

Přemýšlet o tom může už brzy, první zastávku s Pohádkovými 7 pády Honzy Dědka má 18. června na státním zámku v Opočně.

Další termíny: 19. 6. – státní zámek Sychrov; 24. 6. – státní zámek Kozel; 27. 6. – státní zámek Hluboká; 1. 7. – zámek Blatná; 9. 7. – zámek Loučeň; 11. 7. – zámek Nelahozeves; 12. 7. – hrad Špilberk; 16. 7. – státní zámek Litomyšl

Vstupenky na natáčení jsou k dostání v prodejní síti Ticketstream.

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka nabídne Prima poprvé 28. června ve 21.35 a pak každé další letní úterý už ve 20.15!

Znělku k pořadu natočili pro Primu Ondřej Urbanec a Karel Vaněk z ManaWorld.