Fotr na tripu má nový web a rekordní sledovanost

Fotr na tripu

Vydavatelství CAR PR MEDIA spustilo nový web fotrnatripu.tv. Jak už jeho název napovídá, půjde o cestovatelské stránky spojené s úspěšným televizním pořadem Fotr na tripu. Motto webu „Punkové cestování (nejen) s dětmi“ naznačuje, že na něm najdou řadu užitečných a zábavných informací zejména lidé, kteří rádi cestují na vlastní pěst.

Vydavatelství se rozhodlo projekt Fotr na tripu rozšířit o webové stránky i díky rekordní televizní sledovanosti šesté řady Fotra na tripu z Britských ostrovů letos na podzim. Nejlepších čísel dosáhl sedmý díl z ostrova Man, který měl premiéru 11. října na kanálu Prima COOL. Jeho zásah společně s reprízou na Primě 14. října a další reprízou na Prima COOL 17. října dosáhl 277 tisíc diváků ve věkové skupině 15+ (zdroj dat ATO-Nielsen). Hned čtyři další díly z dvanáctidílné série překonaly zásah 250 tisíc diváků.

Nový web obsahuje kompletní archiv všech dosavadních šesti řad cestovatelské ságy Pepy Vrtala a jeho dcer Pepinky a Leontýnky. Zároveň zde čtenáři a diváci najdou i videa z jejich cest, která se do televize nedostala.

Fotrnatripu.tv ale kromě propojení s pořadem vytváří i vlastní obsah a má ambice stát se ve střednědobém horizontu nejčtenějším cestovatelským webem na českém internetu. Redakci vede zkušený novinář Lukáš Dittrich, důležitou roli v ní hraje i „paní Columbová“, Pepova manželka a kameramanka Fotra na tripu Klára Vrtalová. Redakce spolupracuje s řadou profesionálních cestovatelů, například s Jiřím Kolbabou. Velkou část obsahu produkuje i cestovatelská komunita. Čtenáři, diváci a fanoušci Fotra na tripu posílají své příběhy, články, fotky a videa z cest po celé planetě a přímo se tak zapojují do tvorby webu.