Farmář hledá ženu: Kdo si bude hledat životní oporu a lásku na celý život? Reality show plná venkovské reality i romantiky se vrací na obrazovky TV Prima

Seznamte se s osmi statečnými farmáři, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky hlavního kanálu Prima. Už ve čtvrtek 29. července ve 21.40.

Legenda je zpět! Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě. Pět farmářů z osmi bude mít možnost ukázat svoje kvality, ale i nedostatky – a budou doufat, že je jejich spřízněná duše přijme takové, jací jsou! Dopisy plné upřímnosti, výzvy a nečekaná doznání, slzy i zamilované úsměvy. To vše na Primě!

Ano, dlouho očekávané je tady: Startuje další řada oblíbené reality show. Vyberte si svého favorita mezi osmičkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu, aby našli lásku a štěstí. Kdo z nich se bude probírat dopisy od obdivovatelek, a kdo ostrouhá? Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící aspekty celé reality show.

Štáb se vydal natočit medailonky s farmáři, kteří potřebují drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat. Farmáři k sobě hledají hledá partnerku do nepohody, který by pomohl s hospodářstvím i realitou venkovského života. Bude mít někdo ze soutěžících svérázné nároky, nebo jim jde opravdu jen o čistou lásku a pochopení?

Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu, kterým vás provede Laďka Něrgešová tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících poslat svůj dopis, pro vás bude opravdovým oříškem.

Sledujte příběhy pořádných mužů i skutečných žen. Bez zbytečného pozlátka, stylingu i manýr. Čistota srdce, to je, oč tu běží.

Divačky a diváci se mohou seznámit s osmi statečnými z celé České republiky, a dopisem oslovit jen jednoho z nich. Pět uchazečů, kterým přijde nejvíc vzkazů, si pro bližší seznámení vybere několik potenciálních partnerek/partnerů – a Amorek může začít pracovat.

Během reality show se bude okruh přizvaných obdivovatelů změnšovat, nakonec si ve finále farmáři vyberou toho skutečného partnera pro život. To, jak se bude celý příběh každého z účastníků vyvíjet, bude štáb TV Prima sledovat i po ukončení finálového dílu a postupně se bude vracet k jednotlivým osudům.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.