e-Sport opět poběží na Prima COOL! Soutěžit může každý!

Televizní kanál Prima COOL přichází s třetím ročníkem herních lig. Po úspěšném roce 2017 se vrací zaběhlý turnaj v Counter-Strike: Global Offensive a své repete zažije i HearthStone. Stejně jako v minulosti, i letos se může turnaje zúčastnit kdokoliv! Herní ligy startují již 25. února a hlavními partnery se pro jarní část staly společnosti sázková kancelář Fortuna a KFC.

Elektronický sport se už na kanálu Prima COOL doslova zabydlel a kromě mnoha přímých přenosů z loňského roku přichází oblíbená televize již počtvrté s vlastními herními soutěžemi. Po úspěšných dvou sezónách se vrací nejoblíbenější FPS titul Counter-Strike: Global Offensive, který nabídne česko-slovenským herním týmům souboje o 100 000 Kč! Turnaj v CS:GO dostane již tradičně příděl bodů do klasifikace Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Po roční odmlce se do kolotoče vrací oblíbená strategická karetní hra HearthStone, kde Prima COOL přichází s unikátním týmovým systémem a celkovou dotací v hodnotě 55 000 Kč.

„Naším cílem je neustále zkvalitňovat COOL Ligu jako takovou. V rámci turnajů ve hře CS:GO nemáme vlastně konkurenci, a dokážeme tak přinést svým partnerům unikátní herní ligu, již v tuzemských podmínkách nedokáže aktuálně nikdo následovat,“ prozrazuje manažer video obsahu FTV Prima Štěpán Hykš a dodává: „V letošním roce se velmi těším na hru HearthStone, od níž si slibujeme díky novému pojetí maximální zájem jak ze strany hráčů, tak i ze strany diváků. Naším hlavním mottem je – soutěžit může každý.“

I letos se můžeme těšit na plnohodnotné přenosy ze studia Prima COOL, které právě kvůli herním ligám roste pod záštitou společnosti PLAYzone.cz. Hlavní tváří obou herních lig pak budou oblíbení komentátoři – Ivan Lazarov, Ondřej Kvarda, Petr Žalud nebo Zdeněk Princ. Vysílání bude probíhat opět přes oblíbenou platformu Twitch.tv a také v rámci HbbTV kanálu Prima COOL.

Kompletní informace o herní lize najdete na www.prima-cool.cz.

Zdroj: FTV Prima spol. s r.o.