Dvě promítání pro děti, Top Gun: Maverick a další filmové novinky i oblíbené evergreeny nabídne letošní Paramount MAX kino

Čtvrteční večery budou v průběhu celého léta na střeše Centra Černý Most opět patřit filmům. Oblíbené Paramount MAX kino letos startuje již 29. června, a to tematicky. Děti ke konci školního roku odmění promítáním filmu Ježek Sonic, ke kterému bude navíc celé odpoledne v prostorách nákupního centra připraven zábavný program. Dospělé diváky pak v dalších osmi večerech čekají filmové novinky i oblíbené evergreeny. Na konci července se na plátnech objeví například Top Gun: Maverick, konec srpna pak přinese loňský hit Ztracené město. Coby rozloučení s prázdninami završí letošní ročník druhé dětské promítání s filmem Ježek Sonic 2. Promítání letního kina, za kterým stojí kanály Paramount Network a Prima MAX, i letos doplní stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.

Zahájení letošního ročníku Paramount MAX kino bude patřit všem dětem. Předposlední školní den, 29. června, pro ně bude od 15.00 připraven v prostorách nákupního centra zábavný program, a to pod hlavičkou značky Nickelodeon. Malí i velcí návštěvníci se tak mohou těšit na různé skákací hrady, tematické tetovačky i maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. Po setmění, zhruba ve 21.00, se pak na plátně předvede modrý hrdina doslova nabitý energií – Ježek Sonic.

Následujících osm večerů pak bude patřit filmovým novinkám i oblíbeným evergreenům. Akční Tom Cruise se předvede v Mission: Impossible III. Že život v záři reflektorů na přehlídkových molech se může rychle změnit v boj o život, předvede Derek Zoolander. Ben Stiller bude v jednom z dalších večerů své nastávající dokazovat, že Fotr je lotr. Na návštěvu z jiné planety dorazí Transformers. S jedním z autobotů se návštěvníci nákupního centra dokonce budou moci po celý července v nákupní pasáži vyfotit.

Opálení a svalnatí strážci pořádku na písečných plážích se předvedou v Pobřežní hlídce. Tom Cruise dorazí na plátna ještě dvakrát – nejprve v loňském trháku a pokračování jednoho z nejoblíbenějších filmů všech dob Top Gun: Maverick, podruhé v oblíbené klasice Vanilkové nebe. Další hit, který se loni promítal v kinech, Ztracené město, nabídne zábavnou akční podívanou se Sandrou Bullock a Channingem Tatumem. Poslední srpnový čtvrteční večer pak bude opět patřit dětem, které se s prázdninami rozloučí se snímkem Ježek Sonic 2.

„Letní kino už neodmyslitelně patří do našeho portfolia eventů a pro návštěvníky tak chystáme již jeho sedmý ročník. Program jsme navíc opět rozšířili – k stand-up vystoupením známých komiků přibyla letos hned dvě promítání pro děti. Jedním z nich celý program odstartujeme, a přivítáme tak dlouho očekáváné prázdniny, druhým se naopak s letními týdny a volnem rozloučíme. Chybět samozřejmě nebude bohatý doprovodný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Jsem potěšen, že na přípravě letního Paramount MAX kina se letos podílíme již potřetí. Je to pro nás již tradiční akce a na oslavu jsme připravili mnohem silnější obsah než kdy předtím. S hrdostí oznamujeme, že budeme promítat největší kasovní hit roku 2022, Top Gun: Maverick. Z filmů, které loni okupovaly kinosály, si diváci budou moci užít i snímky Ztracené město a Ježek Sonic 2, které rovněž zabodovaly v žebříčku

 

návštěvnosti. Kromě novinek bude samozřejmě prostor i pro klasické hity jako Mission: Impossible III, Transformery, Vanilkové nebe a další. Stejně jako loni se těšíme, že naše diváky rozesmějeme našimi známými stand-up komiky z Comedy Clubu, našeho místního pořadu, který je vysílán každý všední den v hlavním vysílacím čase na kanálu Paramount Network. A je tu ještě jedno překvapení pro návštěvníky – mohou potkat tváří v tvář Optima Prima, jednu z nejslavnějších postav Transformerů. Těšíme se, až všechny přivítáme v letním kině, a přejeme příjemnou zábavu!“ říká Viktor Hetyei, brand director společnosti Paramount Network Czech.

„Jsme rádi, že ani letos nebude na naší střeše chybět letní kino s jedinečnou atmosférou a již tradičně skvělým výběrem populárních kousků pro děti i dospělé. Naši zákazníci se rádi do letního kina vrací a my se snažíme po dobu hezkých letních dnů ještě více rozšířit náš program o další venkovní aktivity. Zákazníci tak k nám do centra mohou vyrazit třeba i na lekce jógy v trávě nebo si půjčit piknikové koše a deky a užít si léto ve městě na maximum,“ říká Barbora Sádlová, marketingová manažerka Centra Černý Most, které je partnerem letního Paramount MAX kina a poskytuje pro něj venkovní prostory a zázemí.

Program letošního ročníku Paramount MAX kina: