Druhý BIZ BRUNCH byl věnován druhému roku CNN Prima NEWS

Začátkem května, pod záštitou obchodního zastupitelství Media Clubu, se konal již druhý BIZ BRUNCH věnovaný oslavě druhého roku zpravodajské multiplatformy CNN Prima NEWS. Součástí brunche bylo nejen představení hlavních tváří, které stojí ve vedení zpravodajské multiplatformy, ale hosté také měli jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí našich zpravodajských studií, kam se běžný divák nepodívá.

Úvodní slovo celého BIZ BRUNCHE měla moderátorská dvojice Lenka Špilarová a Josef Mádle, kteří moderují ranní zprávy Nový den. Představili hostům program celého setkání a nechali je nahlédnout do životů moderátorů.

První prezentující byli Pavel Štrunc, šéfredaktor zpravodajství a publicistiky, a Tomáš Večeřa, zástupce šéfredaktora zpravodajství a ředitel online ze skupiny Prima. V začátku zmínili úspěchy zpravodajské značky, kdy během dvou let stanice překonávala stanice CNN Prima NEWS i hranici 4% share v CS 15+ v celodni. Multiplatforma jako celek oslovila letos v březnu 7 783 000 lidí v CS 10+ a web CNNPrima.cz navštěvuje přes 3,7 mil. reálných uživatelů za měsíc.

Dále vyzdvihli důležité milníky stanice, jako byly covid, volby v USA, tornádo na Moravě, volby do Poslanecké sněmovně a nejaktuálnější – válka na Ukrajině, které přispěly k růst multiplatformy. Představili také možnosti zapojení rozšířené reality, díky které se snaží divákům lépe přiblížit prezentovaná témata, např. války či auto-moto, ale i možnost využití nové velkoplošné obrazovky ve velkém studiu Primy. Poslední představená novinka bylo virtuální studio CNN Prima NEWS: https://cnn.iprima.cz/virtualni-studio.

Klientům představili i nové pořady, původně tvořené pro web CNNPrima.cz, jako je například KRYPTA, zaměřující se na problematiku kryptoměn, či CNN Prima Gaming – magazín pro všechny gamery a fanoušky herních vychytávek. Stálicí i na televizních obrazovkách se už stal pořad Povídej, ve kterém moderátorka Radka Červinková citlivým způsobem do hloubky probírá témata se slavnými osobnostmi.

 

 

 

Tomáš Mestek, Key Account Manager for CNN brand, představil možnosti spolupráce se značkou CNN Prima NEWS. Kromě zapojení značek a jejich představitelů ve vybraných pořadech představil speciální crossplatformní projekty, které kombinují obsah, foto, video a jsou na míru udělané tématu klienta. Kromě vizibility značky/tématu v televizi jej doprovází například články nebo bannery na webu, reklamní formáty v HbbTV či posty na sociálních sítích. Nejbližšími tématy, kterým se na CNN Prima NEWS budou v rámci speciálních projektů věnovat, jsou podle Tomáše Mestka pojišťovnictví, zdravotní pojišťovny, elektromobilita, reality a realitní trh.