Divošky jsou dnes na Primě naposledy, místo nich až do startu CNN Prima NEWS čekají diváky velká překvapení

Už příští neděli startuje nová stanice CNN Prima News. S tím souvisejí i změny na Primě. Jednou z nich je ta, že po téměř sedmi letech končí na Primě Divošky, protože na Primě i české CNN budou od 3. května v čase 18.55 až 19.55 zbrusu nové HLAVNÍ ZPRÁVY. Moderátoři Divošek Michal Kavalčík, Petr Vojnar a Andrea Antony se tak na Primě loučí. Co a koho televize zařadí do programu místo nich?

Pro diváky jsme od neděle 26. dubna ve vysílacím čase Divošek přichystali až do 3. května, tedy do startu CNN Prima News velká překvapení,“ prozradila za vedení zpravodajství Primy Eliška Čeřovská.

Divošky, které se na Primě vysílají od října 2013 a jejichž heslo Budu na Primě se za necelých sedm let stalo legendární.

Bylo to nádherné, bylo to fantastické, bylo to vtipné, bylo to prostě prima! Díky vše, kteří posílali videa, my se u toho ve střižně vždy náramně bavili,“ směje se Michal Kavalčík, který do Divošek vtrhnul jako lavina v červnu 2017.

Byly to super dva roky nekončící zábavy, udělali jsme radost mnoha lidem a taky jsem poznal nové kolegy. Těším se na příští úžasné projekty, které ve spolupráci s Primou zrealizujeme,“ řekl Petr Vojnar, který se do týmu přidal o rok později.

Dnešní poslední vydání moderuji já. S Petrem Vojnarem jsme do Divošek nastupovali v červnu 2018. Byly to pro mě dva krásné roky živého moderování ve studiu. Málokterý formát vám dát takovou svobodu jako právě Divošky. Mohla jsem v hlavním vysílacím čase divákům tančit, zpívat, recitovat, jednoduše cokoliv. Po tom se mi rozhodně bude stýskat,“ přiznala moderátorka.

Pro Andreu, která je zároveň reportérkou ze showbyznysu ale nic nekončí. „Budu pokračovat jako redaktorka v novém pořadu SHOWTIME na CNN Prima News a budu se těšit, jaké další příležitosti čas přinese,“ těší se Andrea.

Nový pořad SHOWTIME moderují Eva Perkausová, Laďka Něrgešová a nová tvář Petr Větrovský. Představí se poprvé už v neděli 3. května v 19.59 na CNN Prima News.

Showtime je nový pořad zaměřený nejen na svět slavných, ale také technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže, určitě si ho nenechte ujít,“ řekla Eva Perkausová.

Čeká nás nové studio, nový koncept a nový tým, takže se těším moc,“ prozradila Laďka Něrgešová.

Nabídka být jednou z tváří CNN Prima NEWS se neodmítá, osobně jsem nečekal, že bych někdy takovou dostal, ale přišla a už se na Evu a Laďku těším a věřím, že stejně tak i diváci,“ doplnil Petr Větrovský.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.