CNN Prima NEWS rozšiřuje večerní zpravodajství

CNN Prima NEWS nabídne od 1. března zpravodajskou relaci i v pozdních večerních hodinách. Televizní stanice tím pokračuje v posilování zpravodajských relací se zaměřením na aktuální dění a celospolečenská témata.

CNN Prima NEWS vychází rozšířením kontinuálního zpravodajství o večerní relaci od 23.00 hodin vstříc divákům, kteří mají zájem o průběžnou informovanost a přehled o aktualitách z domova i zahraničí. „Večerní zprávy budou trvat třicet minut včetně počasí. Nebude to jen zpravodajský souhrn, budeme pro diváky zprostředkovávat aktuální vývoj klíčových událostí, o které není nouze ani v pozdních večerních hodinách a které mají možnost sledovat na CNN Prima NEWS v průběhu celého dne. A chybět nebudou ani nejdůležitější očekávané události a novinky nadcházejícího dne,“ říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

Změny se nedávno dočkaly ZPRÁVY i v dopoledním vysílacím čase. Zpravodajský blok se rozšířil o dopolední relace, ke kterým přibyly i ZPRÁVY+ v 10.30 a 11.30. Ty vedle tradičního přehledu nejdůležitějších informací dne nabízí i rozhovory o aktuálních tématech s hosty z řad politiků, komentátorů a lidí z veřejného dění.

„ZPRÁVY+ nám umožňují detailně rozebrat nejzásadnější události dne, o kterých se diváci dozvěděli už ráno v NOVÉM DNI. Témata pak sledujeme v průběhu celého dne až do pozdních večerních hodin, a nabízíme tak divákům komplexní zpravodajský servis včetně analýz a živých vstupů z terénu,“ přibližuje šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

Odpolední vysílání pak od začátku února posílily ZPRÁVY Z REGIONŮ s moderátorkou Markétou Fialovou. Pořad zaměřený na lokální dění se snaží být blíž divákům v jednotlivých regionech. A to jak výběrem témat, která se jich týkají, tak i fyzicky. Tým ZPRÁV Z REGIONŮ bude pravidelně vyjíždět do různých částí Česka, odkud bude vysílat speciály zaměřené na konkrétní zpravodajskou či společenskou událost. Diváci se navíc můžou stát součástí vysílání díky staronové platformě Budu na Primě (www.budunaprime.cz), přes kterou můžou posílat svá videa do redakce a čekat, až se objeví na obrazovce.

Vedle obsahové části se rozšiřuje i zpravodajský tým. „Na novinky máme pozitivní ohlasy, i proto budeme zpravodajský obsah v našem vysílání posilovat. Pro diváky máme v tomto směru připravené další změny, které postupně představíme,“ doplnil Pavel Štrunc.

Jednou z dílčích programových změn je prohození vysílacích časů pořadů INTERVIEW a K VĚCI. Diskusní pořad s podrobným rozborem aktuálních událostí a témat s významnými postavami veřejného života K VĚCI začíná od 12.30. Zajímavé příběhy a lidé v pořadu INTERVIEW startují v 17.30.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.