BLUE STYLE PRIMA FEST odhaluje lineup a další novinky

Třetí ročník letního rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST si připravil nabitý lineup na hlavním i dětském pódiu. Tradičně bohatý program pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabízí zábavní park Šikland na Vysočině v pátek 15. a v sobotu 16. července 2022. Podívejte se na přesný harmonogram hudebních vystoupení – určitě si vyberete. Navíc jsme připravili meet and greet s účastníky pořadu Like House. Event zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s rádiem Kiss a zábavním parkem Šikland. Titulárním partnerem je cestovní kancelář Blue Style.

Vstupenky jsou k dispozici na: www.ticketportal.cz/event/BLUE-STYLE-PRIMA-FEST.

Milujeme setkávání s našimi fanoušky – proto nabídne letošní festival také dva workshopy s oblíbenými influencery z pořadu Like House. Moderovanou show bude uvádět Immanuel Adenubi. Potkejte se s vašimi oblíbenci, získejte jejich autogram a třeba se i něčemu přiučíte! Nebudou chybět Laduška, Kristal Shine, Marie Rosecká, Adam Kajumi, Tomi a další. Laduška vám v sobotu také zazpívá na hlavním pódiu. Prostor pro další překvapení však ještě zůstává.😊

Podrobný program:

 

Kdo miluje odpočinek, relaxaci a odreagování, se může těšit na Blue Style relax zónu, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Samozřejmě nebude chybět spousta další zábavy v dětské zóně a rozmanité aktivity pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V BLACKFIRE DESKOHERNĚ se návštěvníci mohou těšit na hraní deskových her a turnaje v Double a Výbušných koťátkách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců ze seriálu ZOO.

Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto a zábavu!