Bez několika návštěvníků 25 tisíc. Druhý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON byl v mnoha ohledech rekordní

Druhý ročník veletrhu čisté mobility se představil v plné síle. Uvedl v českých premiérách nové technologie nejen pro dobíjení, ale také vozy, novinky z oblasti čisté infrastruktury a další zajímavosti. Na své si tak přišli nejen milovníci technologií, ale také životního prostředí i zábavy.

Organizátoři veletrhu e-SALON představili na čisté výstavní ploše téměř sedmi tisíc metrů čtverečních produkty a technologie více než 104 vystavovatelů. Ohromující byl také počet vystavujících značek, který zaujal svou komplexností. K vidění byly hybridní vozy, plug in vozidla a další řešení…

24 958 návštěvníků se tak mohlo pokochat nejen pohledem pod kapoty elektromobilů, zaujaly ale také hybridní vozy, motorky, letadla a motorové čluny na elektrický, tedy čistý pohon. 151 akreditovaných novinářů zjišťovalo na místě novinky pro své čtenáře tak, aby mohli investigativně informovat o tom, kam se svět elektromobility překotně ubírá. Kromě toho mohli návštěvníci některé modely i otestovat.

Vedle technických novinek se diváci mohli pobavit v chill out zóně skupiny Prima. V ní se setkali s tvářemi své oblíbené televizní stanice, mj. s Monikou Leovou, Láďou Hruškou, Romanem Šebrlem, Petrem Vágnerem či Evou Perkausovou. Probíhaly zde autogramiády moderátorů, k dispozici byla ochutnávka vína v sektoru Prima LOVE, procházka nabídkou portfolia Prima ZOOM, stejně tak simulátor rallye v rámci zóny Prima COOL.

Zdroj: FTV Prima, spol. s.r.o.