VŠICHNI NA VÍTKOV! TERIBEAR V ZÁŘÍ JIŽ PO PÁTÉ ROZHÝBE PRAHU

V letošním roce se uskuteční jubilejní pátý ročník charitativního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima DEN S MEDVĚDEM. Od čtvrtka 5. 9. do soboty 14. 9. 2019 může každý svým pohybem pomoci těm, kteří neměli v životě štěstí. Akci pořádá Nadace Terezy Maxové dětem a zapojit se může skutečně kdokoliv! Nezáleží na tom, jestli okruh měřící 1,5 kilometrů uběhnete, obejdete nebo se na trasu vydáte s kočárkem. Akce je bezlimitní a je pro všechny věkové a výkonnostní skupiny.

Nově otevřená veřejná sbírka

Pokud se na Vítkov nedostanete, nebo chcete pomáhat ohroženým dětem nad rámec happeningu, můžete přispět i v nově otevřené veřejné sbírce, která je určena pro všechny kamarády TERIBEARa.

„Sbírku jsme otevřeli pro všechny příznivce medvídka TERIBEARa, kteří se k nám nemůžou připojit na Vítkově, ale chtějí být s námi a konkrétně pomoci. Současně je určena i všem těm, kteří cítí potřebu pomoci i nad rámec svých zdolaných kilometrů, které partneři akce promění ve finanční pomoc dětem. Hýbat se přitom budou taky, neboť sbírka probíhá on-line, a tak stačí jenom pohnout myší,“ říká Terezie Sverdlinová.

Odkaz na sbírku: https://friendsofteribear.teribear.cz/

Do charitativního happeningu se mohou, stejně jako v předchozích ročnících, registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr znamená 30 korun pro děti či rodiny v nouzi, je na každém, aby si vybral, komu konkrétně z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc.

 

O AKCI

TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem je nonstop charitativní happening, kterého se může zúčastnit každý, kdo chce svým pohybem přispět na dobrou věc. Nezáleží přitom na věku, fyzické kondici nebo čemkoliv jiném. Důležitá je chuť pomoci. Nonstop, tj. v kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu deseti dnů od 5. do 14. září má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se jen registrovat, pořídit si čip a přijít si zaběhat nebo se projít na vyznačený okruh na vrchu Vítkov v Praze. Za každý kilometr, který je na trase dlouhé cca 1,5 km zdolán, věnují dárci a partneři akce 30 Kč na podporu konkrétních příběhů či projektů Nadace Terezy Maxové dětem. Čip, který je podmínkou účasti, jednak počítá uběhnuté nebo ušlé kilometry a zároveň umožňuje opakovanou účast po celou dobu trvání akce. Čip stojí pro dospělého 200 Kč, pro dítě do 12 let 100 Kč. Koupí čipu podporujete charitativní aktivity nadace. Čip je možné zakoupit buď on-line na www.teribear.cz nebo v místě konání akce – kdykoli od 5.9 do 14.9. Každý z účastníků si též může vybrat, na jaký konkrétní příběh půjde či poběží a tím pro něj získá finanční pomoc. Kompletní seznam příběhů je uveden na www.teribear.cz v sekci Komu pomáháme.

Posláním Nadace Terezy Maxové dětem je pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. Díky štědré podpoře dárců z řad firem a veřejnosti získává finanční prostředky na svou činnost už téměř dvacet let. 

 

 TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM

 Kdy: 5. – 14. 9. 2018 – NONSTOP

Kde: Vrch Vítkov. Stanovený okruh měří přibližně 1,5 km.

Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Čip za 200 Kč koupíte buď on-line na stránkách www.teribear.cz nebo na startu a tím podpoříte dobrou věc. Styl zdolání trasy nerozhoduje, zda půjdete nebo poběžíte, je na vás, důležitá je touha pomáhat 🙂

Více informací naleznete na www.teribear.cz

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.