Televize Prima: Z očí do očí – Jiří Kajínek versus Josef Klíma exkluzivně v neděli 12. listopadu na Primě

Josef Klíma, reportér a novinář, a Jiří Kajínek, prezidentem omilostněný muž, odsouzený na doživotí za dvojnásobnou vraždu, budou exkluzivními hosty v přímém přenosu nedělních Krimi zpráv. Vůbec poprvé od své květnové roztržky teď stanou tváří v tvář před kamerou televize Prima. Exkluzivně v neděli 12. listopadu krátce před půl osmou na Primě!

Po téměř půl roce od Kajínkova propuštění a poté, co Kajínek veřejně řekl, že s Klímou se po mnoha letech spolupráce už nikdy nechce vidět, uvidí diváci jejich setkání. Budou padat vražedné pohledy, nebo si vyříkají vše na rovinu z očí do očí? Uvidíte už v neděli krátce před půl osmou na Primě.

Televize Prima uvede v neděli 12. listopadu ve 20.15 exkluzivní dokudrama Já, Kajínek. Jedná se vůbec o první osobní zpověď Jiřího Kajínka – nejznámějšího českého vězně odsouzeného na doživotí za dvojnásobnou vraždu. Vězně, který dostal prezidentskou milost.

Následovat bude pořad Očima Josefa Klímy ve 21.25, který naváže sérií unikátních reportáží zaměřených na zločin 90. let.

Zdoj: FTV Prima spol. s .r. o.