Skupina Prima nabízí divákům v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX

Skupina Prima nabízí divákům v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX

FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

„Katalog nemovitostí na televizních obrazovkách je pro nás dalším distribučním kanálem, ve kterém vidíme velký potenciál, jak oslovit další skupinu zájemců o pronájmy a nákup nemovitostí našich inzerentů. Diváci se mohou těšit na jednoduché ovládání, rychlé načítání nemovitostí, geolokaci, přehledné a velké fotografie, jednoduchý formulář pro zadání telefonního čísla nebo možnost pomocí QR kódu zobrazit nemovitost v chytrém telefonu,“ říká Jan Štěp, jednatel RealityMIX.cz.

Skupina Prima kromě rozšíření možností platformy HbbTV pro diváky vidí v aplikaci i obchodní potenciál, jak oslovit potencionální klienty z řad realitních kanceláří, developerů, finančních domů. „Díky technologii HbbTV a využití geolokace jsme schopni pro partnery zajistit komunikaci jejich nabídky pouze v daném regionu – případně ve spádové oblasti. Klient si tak může zvolit, zda chce využít lokálně cílenou komunikaci, nebo celorepublikový zásah. Minimální finanční a časová náročnost přípravy podkladů je u HbbTV standardem. Zároveň jsme schopni vše měřit stejně jako v klasické online reklamě,“ komentuje Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje Media Clubu, který zajišťuje prodej reklamy pro skupiny Prima.

Partnerem aplikace a promo kampaně při spuštění se stala síť realitních kanceláří RE/MAX. „Ve společnosti RE/MAX fandíme novým technologiím a uvědomujeme si, že dostat nabídky na největší obrazovku v domácnosti je příležitostí ke zviditelnění našeho portfolia inzerovaných nemovitostí naší obchodní sítě,“ dodává Marek Kontriš, marketingový ředitel společnosti RE/MAX.

Podle posledního měření společnosti ATO – Nielsen Admosphere skupina Prima červeným tlačítkem osloví 2,2 miliony diváků.

Skupina Prima byla založena v roce 1993 jako první česká komerční televizní stanice. Společnost v současné době provozuje vysílání osmi televizních kanálů a šesti rozhlasových stanic. Má široké portfolio webů a tištěných magazínů, patří mezí české lídry na poli HbbTV. Nedávno si jako jediná česká televize odvezla hned dvě mezinárodní ocenění HbbTV AWARDS 2019 z řeckých Athén, kde se konalo HbbTV sympozium. Od roku 2016 pořádá ročně více než 11 akcí pro veřejnost. Průměrný měsíční zásah všech stanic a online platforem je téměř 100 % ekonomicky aktivní populace (CS 15–69 let), díky čemuž patří skupina Prima mezi nejsilnější mediální skupiny v České republice. Více informací na www.iprima.cz.

RealityMIX.cz je realitní server, na kterém mohou inzerovat realitní kanceláře, developeři, ale i ostatní uživatelé, kteří chtějí nabídnout svoji nemovitost k prodeji či pronájmu.

Jedná se o jeden z nejstarších realitních serverů v České republice, který svým uživatelům nabízí vysokou návštěvnost a umožňuje rychlý a efektivní prodej nabízených nemovitostí. Na portálu RealityMIX.cz inzerují nejvýznamnější realitní kanceláře z celé České republiky.

RE/MAX je nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě a partner pro prodej a pronájem nemovitostí. Za znalostmi společnosti RE/MAX stojí více než 45 let praxe. Společnost vstoupila na český trh v dubnu roku 2005 a jako první na místním realitním trhu zavedla etický kodex, reklamační řád a garanci kvality služeb. Navazuje tak na tradici celosvětového pojetí skutečně kvalitních služeb a celkové zkvalitňování trhu realitních služeb českým klientům.

Zdroj: FTV Prima, spol. s.r.o.