Primáček si do nového čísla přizval Hurvínka

Třetí vydání letošní časopisu Primáček, které vydává FTV Prima pod hlavičkou své agentury Solootions a vydavatelství ISBERG, propojuje Primáčka, postavičku dětského ranního pásma Primy, s oblíbenými loutkami z nového 3D filmu Hurvínek a kouzelné muzeum, který poběží od 31. srpna v kinech. Jedná se o první speciální projekt v rámci časopisu Primáček.

„Skupina Prima se stala hlavním partnerem společnosti Rolling Pictures, která stojí za prvním 3D filmovým ztvárněním ikonických postaviček SpejblaHurvínka. V rámci této spolupráce jsme se dohodli na vydání historicky prvního tzv. „fusion“ čísla, kde se propojí svět Primáčkovy rodiny s postavami Spejbla a Hurvínka. Naším společným záměrem s producentem filmu je nejen představit nový film , ale i hravě a edukativně dětem příblížit  hlavní charaktery jednotlivých příběhů,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima a šéf agentury Solootions.

Na stránkách třetího čísla časopisu přivítají Primáček a jeho parta nové kamarády, a to HurvínkaMáničkou. Děti se dozví, jak tyto dvě legendární loutky vznikaly, zahrají si s nimi parádní hry a procvičí si třeba poznávání hub. Pan Spejbl ukáže, co si vzít s sebou do lesa a děti se naučí hned několik druhů tajných šifer. A protože škola už je za dveřmi, zopakují HurvínekMáničkou s dětmi římské číslice i anglická slovíčka.

Tento „ fusion model“ bychom rádi i nadále komerčně rozvíjeli. Hned v následujícím čísle tak Primáček a jeho kamarádi zavítají na výlet do Equestrie za známými postavičkami My Little Pony z dílny společnosti Hasbro,“ dodává Pýcha.

Nové číslo čtvrtletníku Primáček je právě teď k dostání v trafikách a na pultech obchodů. Za 59,90 Kč v něm děti na 23 stranách najdou zábavná opakování ze školy, hry a příběhy oblíbených hrdinů z dětského ranního pásma na hlavním kanálu televize Prima. Stejně jako u minulých čísel časopisu navíc čekají na děti přibalené hračky, které si mohou zvolit.

Zdroj: FTV Prima spol. s r.o.