Prima rozsvítí podzim

Televize Prima představuje s podzimním schématem také nové identy, které tematicky navazují na oslavu 25. narozenin společnosti. Jejich koncept je postaven na oslavě příběhů, zábavy a pospolitosti. Světlo je zde zobrazeno v různých podobách a pomáhá dokreslovat pocity a příběhy, které televize Prima zažívá spolu s diváky. Znělky mohou diváci vidět na kanálech televize Prima od neděle 26. srpna.

Podzimní identy TV Prima oslavují nejen narozeniny, ale především fakt, že JSME SPOLU s našimi diváky už 25 let. Ve znělkách pracujeme s magií světla, které nás spojuje i odkrývá různé příběhy a situace,“ popisuje koncept Michal Pacina, kreativní ředitel FTV Prima a společnosti DEPARTMENT, která stojí za novými znělkami pro televizi Prima.

Celkem se diváci mohou těšit na 14 různých identů. Oslavu a pospolitost v nich prožívají nejen oblíbení moderátoři (např. Eva Perkausová, Karel Voříšek, Roman Šebrle, Klára Doležalová, David Gránský), ale také herci z vlajkových primáckých seriálů (např. Václav Postránecký, Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Eva Burešová, Štěpán Benoni).

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.