Prima redesignovala web o bydlení Prima LIVING. Zaměřuje se více na design a přináší inspiraci

Internetový magazín o městském bydlení www.prima-living.cz má novou, přehlednější podobu. Kromě tradičních rubrik Bydlení a Zahrada se mohou čtenáři nově inspirovat i v rubrice Design, která nabízí články na zajímavá architektonická a designová témata. Prima LIVING v dubnu navštívilo 679 560 RU, a stal se tak nejnavštěvovanějším webem v kategorii Bydlení a reality.

Inspiraci pro svůj domov najdou čtenáři i v nových podkategoriích, které přinášejí tipy jak pro jednotlivé místnosti, tak pro balkón, terasu i užitkovou zahradu. Prima LIVING čtenáře provede i kompletní rekonstrukcí a ukáže povedené proměny bytů a domů. Milovníci zeleně se dozví, jak nejlépe pěstovat pokojové rostliny, zařídit si zahrádku ve městě nebo žít úsporně a ekologicky.

Na novém webu mohou čtenáři vyhledávat v encyklopedii rostlin, vyzkoušet kreativní DIY nápady z rubriky Jak na to nebo se snáze dostat k epizodám oblíbeného pořadu Jak se staví sen.

Nechybí ani sezónní speciály, které na jaře poradí například s pěstováním, v létě ukážou ty nejkrásnější svatební dekorace a před Vánoci nabídnou inspiraci na sváteční výzdobu. S Prima LIVING je bydlení radost.

Skupina Prima v současnosti provozuje 14 webů, jejichž celková návštěvnost byla v červnu 3 009 920 reálných uživatelů. Vlajkovou lodí je web iPrima.cz, který prošel redesignem v loňském roce a zaměřuje se nyní více na videoobsah. Průměrný počet přehraných videí je 32 mil. za měsíc, skupina Prima je dlouhodobě lídrem na trhu s počtem přehraných videí.

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius

Zdroj: FTV Prima, spol. s r. o.