O2 TV Sport Na den začne vysílat v HbbTV aplikaci televize Prima

FTV Prima, inovativní hráč na poli HbbTV, a O2 TV, poskytovatel aktuálně nejzajímavějšího sportovního obsahu, jako je Liga mistrů, WTA nebo česká nejvyšší fotbalová soutěž, se dohodly na přesunu placeného obsahu stanice O2 TV Free, konkrétně služby O2 TV Sport Na den. Diváci tak od 31. března najdou sportovní obsah kanálu O2 TV Free, prostřednictvím služby O2 TV Sport Na den, v HbbTV výhradně v aplikaci na TV Prima.

Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den. V rámci tohoto denního tarifu budou mít zákazníci nově k dispozici kromě O2 TV Sport také kanály O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal, a to včetně multidimenze.

Jak už je u O2 TV dobrým zvykem, hledáme neustále možnosti, jak naši televizi zlepšovat a posouvat o krok dál. Proto jsme se rozhodli špičkový sportovní obsah prostřednictvím FTV Prima představit dalším divákům na území celé České republiky. Přesunem O2 TV Sport na Primu chceme odstranit bariéry v přístupu k placenému a exkluzivnímu sportovnímu obsahu, který je doménou světa placené televize,“ říká Branislav Valo, zodpovědný za vedení O2 TV.

„Jsme rádi, že jsme se dohodli s O2 TV na distribuci sportovního obsahu v naší HbbTV aplikaci. Tato platforma patří mezi naše strategické komunikační kanály s velkým potencionálem růstu. Aktuálně má naše červené tlačítko zásah 1,7 milionu diváků měsíčně, a proto se divákům snažíme neustále přinášet další zlepšení. Koncem února jsme spustili inovované prostředí červeného tlačítka, které přináší intuitivní ovládání s rychlým přístupem k videobsahu,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Na co se můžou uživatelé HbbTV aplikace televize Prima těšit? O2 TV Sport jim nabídne například exkluzivní přenosy z prestižní Ligy mistrů, nejlepší zápasy z české nejvyšší fotbalové soutěže nebo kompletní tenisový okruh WTA. Hned v neděli 1. dubna od 18.00 hodin tak diváci mohou například sledovat v rámci O2 TV Sport Na den šlágr české nejvyšší fotbalové soutěže mezi Slavií Praha a FC Fastav Zlín.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r. o.