Nová éra kultovního časopisu PLAYBOY startuje

Na podzim tohoto roku vstoupila skupina GES do vydavatelství PLAYPRESS, které vydává měsíčník PLAYBOY. A první společné vydání této ikony mezi časopisy se právě chystá. Na titulní straně se představí moderátorka TOP STARu Eva Perkausová.

Speciálním dvojčíslem, které právě vychází, začíná nová éra tohoto, dnes již kultovního časopisu. Historie PLAYBOYE na českém trhu spadá až do začátku devadesátých let. Za tu dobu se na jeho stránkách prezentovala celá řada ženských hvězd z řad předních českých modelek, hereček a zpěvaček. Nyní onu pomyslnou štafetu přebírá moderátorka TOP STARu Eva Perkausová. „Protože se jednalo o focení na titulní stránku časopisu

Playboy, chvíli jsem váhala. Poté, co jsem se ale dozvěděla, že Playboy je novým přírůstkem do ,Prima rodinyʻ, což je má domovská stanice, rozhodla jsem se nabídku přijmout. Přece jen, být u startu nové éry českého vydání tohoto kultovního časopisu, je čest!“ říká Eva Perkausová.

Součástí znovuuvedení PLAYBOYE je také exkluzivní kalendář s Evou Perkausovou, který bude společně s titulní fotografií 12. 12. vydražen a výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje. Celý kreativní koncept měl na starosti spolumajitel agentury Elite Prague Saša Jány, který projekt přibližuje takto: „Eva se stává tváří ikonického časopisu PLAYBOY při jeho relaunchi na českém trhu. Součástí tohoto projektu je také tento kalendář. Evu v něm představujeme ve více polohách a trochu jinak než jen s jejím nezaměnitelným úsměvem, jak ji všichni znají. Hlavní koncept je ,hot and sexyʻ. V kalendáři jsou pouze černobílé minimalistické fotografie. Bez prvoplánových záběrů, ale zároveň provokativní, aby se zapojila fantazie. Věřím, že každý při pohledu na ně na plné obrátky zapojí tu svou. Vítejte v roce 2018.“ Evu fotil renomovaný fotograf Lukáš Dvořák, který působí převážně v Miláně. „Oblečená sama sebou. Hra stínů a skrývání věcí. Každý může při pohledu na záběry zapojit svoje představy. Silný make-up, umělá barevnost, to všechno je pryč. Světlo světa spatřila Eva decentní, uchovávající si svoji ženskost. Ona je osobnost, my jsme dodali světlo a styling,“ vzpomíná na tuto spolupráci Lukáš.

Partnerem celého projektu je instax. „U příležitosti 5. výročí značky instax jsme se rozhodli podpořit projekt kalendáře PLAYBOY. PLAYBOY je o krásných ženách, ženy mají instax v nesmírné oblibě, a proto jsme se rozhodli být partnerem. Fotografování je velmi kreativní a instax podporuje kreativitu nejen při focení – z fotografií můžete například vytvořit krásné originální dárky pro své blízké, a rozdávat tak radost a lásku. Nám se podařilo s instaxem zahájit novou úspěšnou éru fotografie a přejeme časopisu PLAYBOY neméně úspěšný start a dlouhou budoucnost,“ říká Jaroslav Efler, ředitel divize foto společnosti Fujifilm.

Zdroj: FTV Prima spol. s r.o.