Finále ROG COOL ligy na letošním narozeninovém COOL DAY sledovalo přes 40 000 uživatelů online

V sobotu proběhla v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích narozeninová oslava COOL DAY, na které se sešli nejen milovníci počítačových her, virtuální reality nebo Xboxu, ale také fanoušci kapel UDG, ATMO music a BLAKKWOOD. Poprvé v historii se na akci konalo ROG COOL Finals, které ovládly favorizované týmy. Liga měla celkem 900 000 zhlédnutí, fanoušci ji dohromady sledovali přes 41 215 hodin.

Ve finále turnaje League of Legends na letošním COOL DAY se utkala dvojice Majestic Lions proti týmu Inside Games, zkušenější Lvi prokázali lepší připravenost. Své soupeře porazili rozdílem třídy a po vítězství 2:0 mohli nad hlavu pozvednout svůj nový pohár. Ve hře CS:GO došlo na setkání dvou nejlepších tuzemských týmů. Gunrunners nakonec nedokázali konkurovat ROG.eXtatus. Ti porazili své soupeře ne rozdílem třídy, ale rovnou celé kategorie, a opět potvrdili, že patří mezi nejlepší týmy světa. Jejich počínání v jednu chvíli sledovalo přes tři tisíce diváků online a po drtivých vítězstvích 16:0 a 16:9 se mohli radovat z dalšího titulu šampionů roku 2017.

Druhá část celodenního programu potom završila hudebními vystoupeními. Na největším pódiu v historii COOL DAY zahrály kapely ATMO music, UDG a BLAKKWOOD. Nechybělo samozřejmě ani krájení narozeninového dortu a přání všeho nejlepšího stanici Prima COOL k osmým narozeninám.

Zdroj: FTV Prima s.r.o.