CNN Prima News bude řídit Martin Ondráček

Zpravodajský projekt CNN Prima News bude řídit Martin Ondráček. Stane se novým ředitelem zpravodajství a publicistiky skupiny Prima. Jeho hlavním úkolem bude příprava a spuštění multiplatformního zpravodajského projektu CNN Prima News, rozvoj nových formátů, projektů a digitalizace zpravodajství.

Martin Ondráček patří mezi nejzkušenější televizní profesionály v zemi. Jsem si jistý, že zpravodajský projekt CNN Prima News zvládne na jedničku,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„Zpravodajský projekt CNN Prima News je pro mě novou profesní výzvou. Přineseme nové pojetí televizního a online zpravodajství. Budete překvapeni, až to uvidíte a budete číst,“ říká Martin Ondráček.

Martin Ondráček pracuje v médiích 30 let. Například v letech 2000 až 2012 v TV Nova, kde byl ředitelem sekce zpravodajství a publicistiky. Zde byl se vznikem nového news centra zodpovědný za rozšíření zpravodajství, vznik nových formátů a řídil start zpravodajského serveru TN.cz. Ve společnosti Mafra byl ředitelem digitálního obsahu. Do skupiny Prima přichází z Českého rozhlasu, kde byl šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky. Zde se také podílel jako autor nebo spoluautor na řadě unikátních a úspěšných projektů. Mimořádně úspěšná jsou například Ježíškova vnoučata, projekt, do kterého se od roku 2016 zapojují desetitisíce lidí a dokážou plnit přání opuštěným seniorům po celé České republice.

Skupina Prima byla založena v roce 1993 jako první česká komerční televizní stanice. Společnost v současné době provozuje vysílání osmi televizních kanálů a šesti rozhlasových stanic. Má široké portfolio webů a tištěných magazínů, patří mezi české lídry na poli HbbTV. Od roku 2016 pořádá ročně více než jedenáct akcí pro veřejnost. Průměrný měsíční zásah všech stanic a online platforem je téměř 100 % ekonomicky aktivní populace (CS 15–69 let), díky čemuž patří skupina Prima mezi nejsilnější mediální skupiny v České republice. Více informací na www.iprima.cz.

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.