Běh mezi kapkami deště ve znamení zábavy – to byl čtvrtý ročník běhu inSPORTline Prima Run, který přilákal na 1400 běžců

Pohodová atmosféra v areálu pražské Stromovky a na 1400 nadšených běžců, které neodradila ani odpolední dešťová přeháňka. Takto by se dal shrnout běžecký happening inSPORTline Prima Run pro zamilované páry, jednotlivce i děti do 14 let, který již po čtvrté pořádal kanál Prima LOVE pod hlavičkou agentury Solootions. Přichystaná byla pětikilometrová závodní trať pro dospělé. Děti se již podruhé mohly zúčastnit dětského běhu, tentokrát s medvídkem HARIBO. Celým dnem provázela reportérka SPORT STARu Hana Mašlíková, ambasadorem běhů se stal opět rekordman, olympijský vítěz a moderátor VELKÝCH ZPRÁV FTV Prima Roman Šebrle – a přítomny byly i další oblíbené tváře televize Prima.

„Máme radost, že se nám podařilo úspěšně navázat na předchozí ročníky tohoto běžeckého happeningu, kterého se mohou účastnit jak profesionální sportovci, tak i běžečtí začátečníci. Přestože počasí bylo spíše aprílové, návštěvnost byla nad naše očekávání. Účastníci velmi ocenili, že si zde mohli zasportovat rodiče i se svými dětmi. Právě díky jejich pozitivnímu ohlasu z předešlého ročníku mohli již podruhé i ti nejmenší běžci poměřit síly v dětském běhu,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

Partnerem akce se již potřetí stala společnost inSPORTline, díky které si v průběhu odpoledne mohli návštěvníci vyzkoušet i nejrůznější stroje, jako jsou běžecké pásy a trenažéry. Právě jejich prezentace byla jedním z hlavních lákadel sportovního dne. inSPORTline také věnovala hodnotné ceny pro vítěze. „Zájem o inSPORTline Prima Run roste a pro nás je jasným důkazem, že spojení naší značky s touto unikátní akcí je správnou volbou. Do samotného běhu se i letos zapojili nejen naši zaměstnanci, ale i partneři, kteří s vervou vyrazili na trať bojovat o místa na stupni vítězů, i přes nevlídné počasí tu během celého odpoledne panovala skvělá atmosféra,“ popisuje Ladislav Vichánek, marketér z inSPORTline.

Po velkém úspěchu z minulého ročníku se stal dětský běh tradiční součástí sobotního dne ve Stromovce. Tento rok se jeho partnerství ujal výrobce gumových medvídků HARIBO. „Jsme rádi, že jsme se mohli stát součástí dalšího ročníku tohoto oblíbeného běžeckého happeningu. HARIBO dětský běh je speciálním závodem, ve kterém se mohli malí závodníci ve 4 věkových kategoriích utkat a poměřit své síly i s medvídkem HARIBO, který je na běžecké trase doprovázel,“ říká Michaela Spickett, Marketing Manager společnosti HARIBO. Kromě běhu byl pro děti v HARIBO dětské zóně připraven bohatý doprovodný program v podobě skákacího hradu, ve kterém si užily spoustu zábavy, koloběžkové dráhy, fotokoutku nebo soutěží o různé sladké dobroty.

Dalšími partnery letošního ročníku byly Kiss Radio, Meggle a Oborová zdravotní pojišťovna.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.