Prima+

4 323 396
RU Celkem
1 988 291
RU z PC
3 771 389
Mobilní RU
76 156 267
PV Celkem
Cílová skupina: ženy a muži 15 - 45 let
167 000 na Facebooku

Streamovací službu prima+ jsme spustili 8. února 2023. Jedná se již o třetí videoslužbu skupiny Prima. První videoslužba Prima PLAY vznikla na přelomu let 2011 a 2012 spolu s rozvojem online portfolia skupiny Prima v čele s webem iPrima.cz. V roce 2017 došlo k jejímu redesignu a rebrandingu a byla zastřešena značkou iPrima.cz. Obsah platformy prima+ je zacílen na celou rodinu, vedle televizních předpremiér nabízíme tisíce filmových i seriálových titulů a exkluzivní vlastní seriálovou tvorbu pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Jednalo se o dosud největší online projekt skupiny Prima v její historii, uživatelům přináší atraktivní design i uživatelsky přátelské, a hlavně přehledné rozhraní. Volně jsme se inspirovali u existujících videoslužeb a přinášíme to nejlepší z nich.

Naše služba je jediná flexibilní videoslužba na českém trhu. Uživatelům umožní konzumovat obsah na základě výběru ze tří tarifů, přičemž každý z nich umožňuje až pět unikátních profilů. Základní nabídka FREE, která umožňuje přístup do videoarchivu pořadů skupiny Prima, je zdarma. Registrovaným uživatelům umožní také sledování živého vysílání všech českých stanic skupiny Prima. Vše v SD kvalitě a s reklamou. Rozšířená nabídka LIGHT za 99 Kč měsíčně nabídne uživatelům navíc předpremiéry oblíbených Prima pořadů a seriálů až sedm dní před televizním vysíláním, více než dva tisíce českých i zahraničních titulů a také exkluzivní obsah prima+ ORIGINALS, a to všechno v HD kvalitě a s polovičním objemem reklamy. Tarif PREMIUM za 149 Kč měsíčně obsahuje kompletní nabídku v nejkvalitnější FullHD kvalitě a zcela bez reklam. Každý registrovaný uživatel si může vytvořit až pět rodinných personifikovaných profilů s doporučovaným obsahem na míru. Registrovat je možné rovněž až pět zařízení v domácnosti (SMART TV nebo HbbTV, telefon, počítač či tablet), současně je možné sledovat tři streamy prima+.

A co jsou pořady prima+ ORIGINALS? Jedná se o původní tvorbu skupiny Prima, kterou mohou uživatelé prima+ zhlédnout exkluzivně až rok před uvedením v televizi. Zaměření originálního obsahu je vybíráno tak, abychom potěšili každého diváka. Jedná se o prémiové formáty natáčené předními českými tvůrci. Do rozvoje těchto formátů skupina Prima během let 2023 až 2025 výrazně investuje.

Mezi prvními prémiovými formáty mohou diváci vidět komediální gangsterku Bodyguardi s Predragem Bjelacem a Adamem Ernestem v hlavních rolích. Fiktivní příběh, volně inspirovaný prostředím vysoké politiky, vypráví politické drama Sedm schodů k moci s Evou Podzimkovou (dříve Josefíkovou) v hlavní roli. Detektivní seriály Půlnoční zpověď a Poslední oběť představují Markétu Plánkovou a Marka Lamboru v hlavních rolích. Detektivní love story Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích rozkrývá na pozadí osmi krimi případů tajuplný příběh milenců, které pojí vášeň stejně silná, jako je jejich temná minulost. Agrometal je komedie Karla Janáka a Rudolfa Hrušínského nejml. z prostředí svérázné vesnice s písničkami kapely Kabát, a Pod hladinou – seriál v režii Vojtěcha Moravce z prostředí potápěčů a poříční policie s Matějem Hádkem a Sandrou Novákovou v hlavních rolích.

V předpremiéře mohou uživatelé sledovat i vybrané pořady vlastní tvorby skupiny Prima v závislosti na programu a dostupných licencích. Oblíbené jsou například předpremiéry vlajkových seriálů ZOO a Dobré zprávy.

Kreativní kampaň pro prima+ se opírá o mimozemšťana Pýtýho a animovanou rodinu Plusákových, jejíž členové reprezentují jednotlivé segmenty budoucích uživatelů. V humorných skečích přibližují princip fungování platformy i její obsah. Hlasy animovaným postavám propůjčili Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Lucie Vondráčková, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová a Robin Pařík.

V polovině června 2023 jsme měli téměř 700 000 registrovaných aktivních uživatelů, kteří si přehráli více než 33 milionů videí.

 

Zdroj: NetMonitor, 8/2023